Nechte si postavit komín od nás

V případě, že chcete komín (šamotový, nerezový) postavit od nás, je třeba si projít následující body:

- Objednávka komínu

Pokud nevíte, který komín a z jakého materiálu je vhodný přímo pro Váš objekt, kontaktujte naše objednávkové centrum. 
V případě, že si nevíte rady nebo se jedná o komplikovanější případ, nabízíme službu "zaměření komínu".

"Zaměření komínu" - náš technik po předchozí domluvě přijede na určené místo, kde bude montáž komínu probíhat a prokonzultuje s Vámi vhodné místo pro komín, vysvětlí Vám jaké další stavební práce budou nutné, čím, jak a kde se komín bude kotvit, jaký materiál v závislosti na Váš objekt zvolit atd. Zaměření trvá cca 60 minut a je zpoplatněno částkou 500 kč v hotovosti (částka Vám bude odečtena z ceny za stavbu komínu, nikoliv z ceny komínu samotného.)

Pokud víte, který komín a z jakého materiálu je vhodný pro Váš objekt a komín máte objednaný či již dovezený - je pro jeho stavbu nutné zaslat řádnou dokumentaci + reálně fotky. Tzn. řez objektu, kde jsou plánované prostupy stropem/podlahou, střechou atd.

Upozornění: V případě, že technik shledá stavební dokumentaci jako nedostačující nebo se bude jednat o složitější montáž, vyhrazuje si zaměření komínu jako nevylučitelnou.

- Odsouhlasení kalkulace montáže

Veškeré montáže komínů řešíme individuálně, proto Vám nejsme schopni ihned zodpovědět dotaz ohledně ceny montáže. Po zaslání dokumentace či zaměření komínu Vám zpracujeme cenovou nabídku do 2 pracovních dní.

- Ceník

Cena montáže se odvíjí od metráže, komínového systému (šamotový jednokomín, dvojkomín, nezerový komín), stavebního materiálu, prostupů, dopravy atd. 
Vzorová kalkulace a ceník jednolivých prací Vám rádi zašleme na vyžádání.

> Další informace, které by Vás mohli zajímat naleznete ZDE
> Objednávkové centrum a kontakt naleznete ZDE